Aga Kołobrzeg – Pokoje i domek do wynajęcia. Tanie noclegi.

Pokoje i domek do wynajęcia w w Kołobrzegu

Tel. 94 35 162 66
biuro@agakolobrzeg.pl

ul. Jodłowa 3
78-100 Kołobrzeg

Oferta

kolobrzegbaner

Kołobrzeg to znane w całej Polsce miasto uzdrowiskowe. Zdrowe powietrze, szerokie plaże, parki oraz lasy od lat zachęcają wczasowiczów. Turyści goszczący w naszym mieście mogą być pewni o udany wypoczynek. Nasz obiekt mieści się w spokojnej części Kołobrzegu, niedaleko plaży. To świetne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój. Jednak osoby spragnione wrażeń, również nie powinny się tutaj nudzić.

W sezonie letnim, Kołobrzeg staje się ośrodkiem licznych festiwali muzyczny w tym również znanego na całym świecie festiwalu Sunrise. Duża liczba lokali gastronomicznych, puby oraz dyskoteki pozwalają również na dobrą zabawę wieczorami.

Dla osób chcących się wyciszyć, Kołobrzeg oferuje liczne ścieżki rowerowe, w tym kilkunasto kilometrową ścieżkę rowerową w pasie nadmorskim. Polecamy również spacery w licznych lasach bukowych i sosnowych.

Warto odwiedzić:

Port – port w Kołobrzegu spełnia role turystyczne oraz handlowe. Z portu wypływają statki wycieczkowe oraz wyspecjalizowane jednostki np. w połowie dorsza. Warto odwiedzić również kołobrzeską latarnię morską.

Molo – Kołobrzeskie molo ma 220 metrów długości. Na jego końcu znajduje się teras widokowe z możliwością cumowania małych statków wycieczkowych. Molo jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Kołobrzegu.

Starówka – Kołobrzeska starówka to klimatyczne uliczki znajdujące się wkoło Ratusza Miejskiego. Miejsce to pełne jest restauracji oraz ogródków letnich, pozwalających kosztować potrawy na powietrzu.

Kontakt

Pokoje gościnne
Stanisława Siwek
94 35 162 66
biuro@agakolobrzeg.pl
ul. Jodłowa 3
78-100 Kołobrzeg
Nr konta:
80 1940 1076 5674 1786 0000 0000

300
metrów
od plaży

"Kołobrzeg to jedno z najpiękniejszych miast uzdrowiskowych w Polsce. Znany ze świetnej jakości plaż oraz różnych atrakcji turystycznych."